MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6753449
nr 675 3449
Byrå
Gustaviansk, Intarsia, längd: 100, djup: 45, höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 10 januari 2011
Den Gustavianska stilen